0

Aromatica Kostivalová mast 100 ml

Pomáhá ulevit při bolesti kloubů, svalů a šlach. K ošetřující masáži po sportovních výkonech. K ošetření ztvrdlé a rozpraskané pokožky.
Více informací
Aromatica
Skladem
130,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Aromatica Kostivalová mast 100 ml

Tradiční kostivalová mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky. Kostivalový výtažek podpořený eukalyptem je tradičně osvědčený prostředek na zevní ošetření při bolestech svalů, kloubů a šlach. Neobsahuje syntetická barviva ani parfémy. Vepřové sádlo tvoří masťový základ. Vyznačuje se velmi dobrou kožní snášenlivostí, svým složením se podobá lipidovému zastoupení v pokožce. Je vhodným nosným médiem pro další účinné látky. Kostival lékařský je mnoha lety prověřená bylina s příznivým účinkem na svalová a kloubní postižení. Působí blahodárně na hojení ran, podvrtnutí, namožení svalů či kloubů. Také může být aplikován na rozpraskanou pokožku, případně ke zmenšení otoků. Eukalyptová silice působí proti bakteriím, snižuje svalové napětí a křeče.
Aromatica

Parametry

EAN
8594009400456
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Mast
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Aromatica
2–3x denně vtírat formou jemné masáže na postižená místa.
Vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, eukalyptová silice, vitamin E acetát.
Adeps Suillus, Cera Alba, Sympythum Officinale, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene*. (*součást přírodních esenciálních olejů)

Aromatica Kostivalová mast...

130,00 Kč