0

NUTREND Flexit Gelacoll 180 kapslí

Produkt speciálně vyvinutý pro kloubní péči obsahuje velké množství hydrolyzátu želatiny a vitamín C, přispívající k tvorbě kolagenu, pro normální funkci kostí, chrupavek a pojivové tkáně. Kolagenní bílkovina je zdrojem širokého spektra aminokyselin a peptidů. Praktická forma kapslí.
Více informací
Nutrend
Brzy skladem
235,00 Kč Vč. DPH

(1,31 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

NUTREND Flexit Gelacoll 180 kapslí

Účinný přípravek ve formě kapslí, obsahujících vysoké množství hydrolyzátu želatiny. Produkt je obohacen o vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a pojivové tkáně. Kolagenní bílkovina, kterou zde představuje hydrolyzát želatiny, je zdrojem širokého spektra aminokyselin a peptidů.
Nutrend

Parametry

EAN
8594073170705
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
180 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Nutrend
Základní doporučená dávka: 4 - 6 kapslí denně rozděleně mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při sportu lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Hydrolyzát vepřové želatiny, hydrolyzovaný vepřový kolagen, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid železa), kyselina L-askorbová (vitamin C), plnidlo stearan hořečnatý.

NUTREND Flexit Gelacoll 180...

235,00 Kč