0

PURESSENTIEL Sprej proti bolesti v krku 15 ml

Přináší zklidnění, úlevu a pročištění dýchacích cest a zmírňuje podráždění krku. Na nachlazení, angínu, bolest v krku, chrapot, problémy s hlasem, zánět hltanu. Od 7 let.
Více informací
Puressentiel
Brzy skladem
231,00 Kč Vč. DPH

(15,40 Kč ml)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

PURESSENTIEL Sprej proti bolesti v krku 15 ml

Sprej do krku kombinuje propolis a třapatku, jejichž povzbudivé účinky oceníme zejména v zimních měsících, zklidňující med a čtyři esenciální oleje (máta peprná, blahovičníkový kořen, tymián s thujanolem a rozmarýn s cineolem. Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované, proto je užívejte jen v doporučovaném množství.

Francouzská rodinná značka Puressentiel působící v lékárnách vznikla v roce 2005. Zakladateli jsou Isabelle a Marco Pacchioni, kteří se řadí mezi milovníky aromaterapie. Kombinují součinnost aromaesenciálních olejů a nejčistších aktivních složek. Přípravky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní zdraví a pohodu celé rodiny. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přírodní řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu.

Puressentiel

Parametry

EAN
3401597183256
Cesta podání
Krční
Léková forma
Sprej
Velikost balení
15 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Puressentiel
Akce
Puressentiel
Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 až 3 střiky do zadní části krku 3 až 6krát denně. Děti (od 7 let): 1 střik do zadní části krku 3 až 6krát denně. Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované, proto je užívejte jen v doporučovaném množství. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte v době těhotenství a kojení. Produkt by také neměli užívat starší lidé a lidé s alergií na produkty z medu, křečemi nebo epilepsií. Nadměrná konzumace produktu může mít laxativní efekt. Zabraňte kontaktu produktu s očima. Pokud dojde ke kontaktu s očima, opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Produkt uchovávejte v původním balení mimo dosah slunce, vzduchu a zdrojů tepla. Nesprejujte na zdroje tepla nebo na jemné textilie.
Přísady: podle MDDD* (dospělí 2,34 ml): Voda, sacharóza, rostlinný glycerin, alkohol, extrakt z propolisu na vodní bázi (138 mg*), med (124 mg*), tekutý výtažek z třapatky (echinacea purpurea) (49,7 mg*); přírodní dochucovadla: esenciální olej z eucalyptus radiata, máty peprné (mentha piperita), rozmarýn s cineolem (rosmarinus officinalis), tymián s thujanolem (thymus vulgaris), koncentrovaná citronová šťáva (citrus); emulzní činidla: sójový lecitin. Produkt neobsahuje gluteny. *Maximální denní doporučené dávky.
Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte v rámci pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte v době těhotenství a kojení. Produkt by také neměli užívat starší lidé a lidé s alergií na produkty z medu, křečemi nebo epilepsií. Nadměrná konzumace produktu může mít laxativní efekt. Zabraňte kontaktu produktu s očima. Pokud dojde ke kontaktu s očima, opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Produkt uchovávejte v původním balení mimo dosah slunce, vzduchu a zdrojů tepla. Nesprejujte na zdroje tepla nebo na jemné textilie.

PURESSENTIEL Sprej proti...

231,00 Kč