0

MOVIT Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 30+10 kapslí

MOVit Probiotika obsahují nadstandardní množství živých bakterií (CFU) – 10 mld. v jedné kapsli. Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy.
Více informací
MOVit Energy
Skladem
159,00 Kč Vč. DPH

(3,97 Kč ks)

Počet
- +

MOVIT Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 30+10 kapslí

Přípravek obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce.
MOVit Energy

Parametry

EAN
8594202101273
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
40 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Movit Energy
1 kapsle 1–2× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina.
Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se užívat v případě alergie na kasein.

MOVIT Probiotika komplex...

159,00 Kč