0

SWISSMEDICUS Koňská mast chladivá forte 500 ml

Balzám vhodný k masáži při svalové únavě, namožených zádech, po sportu či fyzické zátěži. Zesílená verze tradiční Koňské masti chladivé poskytuje extra silnou úlevu.
Více informací
SwissMedicus
Skladem
415,00 Kč Vč. DPH

(0,83 Kč ml)

Počet
- +

SWISSMEDICUS Koňská mast chladivá forte 500 ml

Koňská Mast forte chladivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je i plod a květ kaštanu koňského, který se osvědčil i v boji s křečovými žilami. Gelová konzistence balzámu umožňuje rychlé vsáknutí do pokožky bez ušpinění oblečení. Kaštan koňský má výrazný protizánětlivý a hojivý účinek, omezuje tvorbu otoků, zvyšuje elasticitu cévních stěn. Kostival lékařský urychluje obnovu buněk a odstraňuje pocit únavy. Jalovec obecný aktivuje lymfatický systém a urychluje regeneraci organismu.
SwissMedicus

Parametry

EAN
7640133070384
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Mast
Velikost balení
500 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Herbamedicus
7640133070384
7640133070384
Na čistou pokožku postiženého místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.
Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Eukalypt, Kosodřevina, Černý rybíz, Borůvka, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Vřes obecný, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba.

SWISSMEDICUS Koňská mast...

415,00 Kč