0

LEROS Čajový dýchánek černý rybíz & hruška 20x2.5 g

Směs bylin a ovoce s hruškou, šípkem a jablkem chutná jako šťavnatý ovocný dezert. V šálku tohoto čaje se skrývá chuť babího léta, kdy hrušky získávají svou zlatavou barvu, a sluníčko nám dopřává posledních pár teplých dní. Ovocné tóny hrušky vyvažuje nakyslý šípek a chuť doladí hořkosladký nádech karamelu. Šípek, rybíz a ibišek dodají čaji příjemnou rubínovou barvu.
Více informací
LEROS
Skladem
60,00 Kč Vč. DPH

(1,50 Kč g)

Počet
- +

LEROS Čajový dýchánek černý rybíz & hruška 20x2.5 g

Lahodnou směs bylin a ovoce s příchutí a vůní šťavnatých hrušek a hořkosladkého karamelu si můžete vychutnat každý den. Známe skoro 3000 druhů hrušek, a naši předkové dokonce věřili, že nemocný člověk může svou nemoc přenést právě na tento strom. Kromě hrušek obsahuje čaj také šípky, které napomáhají snadnému trávení.
LEROS

Parametry

EAN
8594740103388
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
40 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 8 – 10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Plod šípku (35 %), jablka (17 %), plod černého rybízu (17 %), květ ibišku (17 %), pomerančová kůra (8 %), hruškové a karamelové aroma, hruškové pyré/hruška (1 %).
Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Čajový dýchánek černý...

60,00 Kč