0

LEROS Cold brew levandule & meduňka 20x1 g

Bylinná směs s levandulí a meduňkou vytvořená speciálně pro přípravu osvěžujícího ledového nápoje. V chuti a vůni dominuje levandule, meduňka zase dodává nápoji citronový podtón. Při kratším luhování vynikne aroma levandule, při delším ho doplňuje bylinková chuť meduňky. Nápoj výborně chutná i oslazený nebo s mlékem. S přirozeně modrým levandulovým cold brew můžete dělat hotová kouzla! Přimíchejte pár kapek citronu a modrý nápoj pomalu změní barvu na červenou. Přilijte mléko a nápoj se změní v bouřící bílomodré moře, aby se utišil jako zajímavě kouřově modrý.
Více informací
LEROS
Skladem
69,00 Kč Vč. DPH

(3,45 Kč g)

Počet
- +

LEROS Cold brew levandule & meduňka 20x1 g

Bylinná směs s levandulí a meduňkou pro přípravu „cold brew“, osvěžujícího ledového nápoje, který vás uchvátí svou netradiční barvou, a navíc přispěje k navození pohody a dobré nálady. Levandule se pro svou jedinečnou vůni a chuť používá například v provensálské kuchyni a podobně jako meduňka zklidňuje mysl a má příznivý vliv na nervovou soustavu. Květy slézu pak dodávají nápoji jedinečnou, přírodní modrou barvu.

 

LEROS

Parametry

EAN
8594740103180
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
20 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 nálevový sáček vložte do sklenice (250 ml) studené pitné vody a nechte luhovat 8–15 minut. Již po pár minutách se nápoj zabarvuje modře, aby nakonec získal jedinečnou přírodně modrou barvu. Připravuje se vždy čerstvý. Určeno k okamžité spotřebě. Dospělí 1–3 sklenice denně. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.
Levandulový květ (45 %), meduňková nať (30 %), květ slézu (25 %).
Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku bylinné směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez chemických přísad a aromat. Bez konzervačních látek. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Cold brew levandule &...

69,00 Kč