0

LEROS Kontryhel 50 g

Bylinný čaj podporující hladké trávení a přispívající k menstruačnímu komfortu. Čaj z kontryhele má příjemnou, jemně bylinkovou vůni a světle žlutou barvu. Užijte si jeho lehce nahořklou, ale plnou chuť.
Více informací
LEROS
Skladem
69,00 Kč Vč. DPH

(1,38 Kč g)

Počet
- +

LEROS Kontryhel 50 g

Kontryhel neboli husí nožka, rosička nebo polní muškát – nenápadná bylinka bývá nejčastěji spojována s udržováním ženského zdraví, ale také přispívá k normálnímu trávení, a normálnímu stavu kloubů i svalů. Bylinka napomáhá k osvěžení těla. Středověcí alchymisté tuto užitečnou rostlinku využívali i při výrobě kamene mudrců. Vodu, která ulpívá na zelených lístcích bylinky, považovali za magickou nebeskou rosu mimořádné síly. Na tuto pověst odkazuje i rodové jméno rostliny, Alchemilla.
LEROS

Parametry

EAN
8594740101469
Léková forma
Rostlinná směs
Velikost balení
50 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1-2 čajové lžičky bylinky zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut, sceďte. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
Nať kontryhele 100 %.
Není určeno pro děti. Nepoužívejte při přecitlivělosti na nať kontryhele. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Kontryhel 50 g

69,00 Kč