0

Dolgit gel 50g

Gel při chronických a akutních bolestivých stavech pohybové ústrojí. Pomáhá například pří zhmoždění, výronu, vymknutí, vykloubení a namožení svalu, při sportu nebo při nehodách i při povrchových zánětech žil.
Více informací
DOLGIT
Skladem
94,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Dolgit gel 50g

Dolgit gel k aplikaci na kůži pro místní léčbu bolestí pohybového ústrojí. Přípravek působí přímo v postižené tkáni. Léčivou látkou je ibuprofenum, pomáhá pří revmatických i nerevmatických bolestech jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení, namožení svalu při sportu nebo při nehodách. Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí, zánětlivých revmatických onemocnění kloubů a zánětů měkkých tkání přiléhajících ke kloubům, onemocnění páteře, otokům, při zánětu šlach, šlachových pochev, vazů a kloubních pouzder, při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu a při bolestech spojených s degenerativním onemocněním kloubů, a při zánětech žil. Přípravek je rychle absorbován kůží a působí v postižené tkáni. Ke zmírnění bolesti, zmenšení otoků a značnému zlepšení hybnosti končetin dochází již za půl hodiny.
DOLGIT

Parametry

SUKL kód
0057542
EAN
4028352000192
Indikační skupina
Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica

Specifické reference

Daný počet granulí se vsype do úst a nechá se zvolna rozpustit, např. pod jazykem, nezapíjí se. Lék se vstřebává do organismu ústní sliznicí, je proto žádoucí, aby v ústech v okamžiku užití nebyly přítomné některé aromatické látky (např. mentol, káva nebo tabák), které by mohly vstřebávání ovlivnit. U kojenců a malých dětí je možné granule rozpustit v malém množství vody (dodržujte doporučení odborníka, obecně však platí 10 granulí na 1 dcl kojenecké vody) a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Dolgit gel 50g

94,00 Kč