0

Tantum verde Spray Forte 0,30% ústní sprej 15 ml

Tantum Verde Spray Forte je silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech.
Více informací
Tantum verde
Skladem
161,00 Kč Vč. DPH

(161,00 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Tantum verde Spray Forte 0,30% ústní sprej 15 ml

Tantum Verde Spray Forte je silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde Spray Forte potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa. Navíc je svou strukturou podobná znecitlivujícím látkám a účinně a rychle snižuje bolest spojenou se zánětem. Tantum Verde Spray Forte má antimikrobiální účinek na široké spektrum bakterií i na kvasinky a je vhodnou podpůrnou léčbou i u antibiotik. Jako podpůrná léčba se uplatňuje i po chirurgických a stomatologických zákrocích.Díky praktické sklopné trysce je možné lék aplikovat účinněji přímo na postižené místo.Tantum Verde Spray Forte je vyhrazen pouze pro dospělé. Přípravek je zvlášť vhodný pro pacienty, kteří mají problémy s kloktáním
Tantum verde

Parametry

SUKL název
TANTUM VERDE SPRAY FORTE 3MG/ML ORM SPR SOL 15ML
SUKL kód
0010603
EAN
8594044140607
Cesta podání
Do dutiny ústní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
1 ks
Určeno pro
Dospělé
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Otorhinolaryngologica

Specifické reference

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.\n \n Dospělí: 2 - 4 vstřiky 2 - 6krát denně.\n Přípravek v této koncentraci není určen pro děti.\n \n Aplikujte přípravek po jídle. Interval mezi aplikacemi je 1,5 - 3 hodiny.\n \n Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, objeví se horečka či jiné příznaky, musíte se poradit s lékařem.\n Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní.\n .
Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum 0,30 g ve 100 ml roztoku (1 vstřik představuje 0,17 ml roztoku).\n Pomocnými látkami jsou glycerol 85 %, ethanol 96 %, sodná sůl sacharinu, methylparaben (E218), glyceromakrogol-hydroxystearát, aroma máty peprné, čištěná voda.

Tantum verde Spray Forte...

161,00 Kč