0

Psilo-Balsam chladivý gel 20g

Chladivý gel, používaný u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let při alergických a svědivých projevech na kůži s protialergickým a znecitlivujícím účinkem.
Více informací
Skladem
101,00 Kč Vč. DPH

(5,05 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Psilo-Balsam chladivý gel 20g

Psilo-Balsam má formu chladivého gelu obsahuje léčivou látku difenhydramin-hydrochlorid, patří do skupiny antihistaminik a má protialergický a místně znecitlivující účinek. Psilo-Balsam zmírňuje svědění kůže a příznivě působí při podráždění kůže různého původu. Psilo-Balsam se používá: k léčbě podráždění kůže po nadměrném slunění, u mírných povrchových popálenin prvního stupně (projevují se zčervenáním, otokem), při štípnutí a bodnutí hmyzem, planých neštovicích a k léčbě svědění kůže vyvolaného různými příčinami.

Parametry

SUKL název
PSILO-BALSAM 10MG/G GEL 20G
SUKL kód
0087123
EAN
4011548022566
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Gel
Velikost balení
20 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
2 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antihistaminica, histamin

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (123.22k)

Gel lehce naneste v tenké vrstvě na postiženou kůži a jemně rozetřete. Aplikujte jej 2 - 4x denně (ne více než 3 – 4x denně). Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů.

Léčivou látkou je diphenhydramini hydrochloridum (10 mg v 1 g gelu).

Pomocnými látkami jsou monohydrát cetylpyridinium-chloridu, ethoxylované monodiacylglyceroly nasycených kyselin C8-10, kyselina polyakrylová, trometamol, čištěná voda.

Psilo-Balsam chladivý gel 20g

101,00 Kč