0

MaxiMag Hořčík 375mg+B6 rozpustný granulát 20sáčků

Doplněk stravy, rozpustný granulát s obsahem hořčíku a vitamínu B6, přispívá ke zmírnění únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci a udržení normálních kostí a zubů. Pomáhá při křečích a svalovém napětí.
Více informací
MAXIMAG
Skladem u dodavatele
181,00 Kč Vč. DPH
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

MaxiMag Hořčík 375mg+B6 rozpustný granulát 20sáčků

MaxiMag hořčík + B6 granulát, doplněk stravy, vitaminový přípravek s minerálem a sladidly. Citronová příchuť. Obsahuje 375 mg hořčíku a 1,4 mg vitaminu B6. Hořčík přispívá k: zmírnění únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální funkci nervového systému a svalů, normální psychické funkci, udržení normálních kostí a zubů. Pomáhá při psychické nebo fyzické únavě, zlepšuje paměť a myšlení. Pomáhá při křečích a svalovém napětí. Vitamin B6 přispívá k: normální funkci imunitního systému, regulaci hormonální aktivity. Doporučuje se užívat při stresu, vyčerpání a únavě.
MAXIMAG

Parametry

EAN
5906204010195

Specifické reference

Obsah 1 sáčku 1x denně rozpusťte ve 250 ml vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Regulátor kyselosti kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, regulátor kyselosti citrát sodný, sladidlo izomalt a cyklamát sodný, aroma citronové, sladidlo sodná sůl sacharinu, vitamin B6 (pyridoxin - hydrochlorid), barvivo riboflavin 5-fosfát.

MaxiMag Hořčík 375mg+B6...

181,00 Kč