0

LADIVAL SPORT OF 20 sprej 150 ml

Čirý sprej na ochranu proti slunci, transparentní, nemastný. Sprej je zároveň odolný proti vodě a potu. Vhodný pro aplikaci na silně ochlupené tělesné partie a pokožku hlavy snadná aplikace, bez roztírání.
Více informací
Skladem
272,00 Kč Vč. DPH

(1,81 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

LADIVAL SPORT OF 20 sprej 150 ml

Ladival Sport jednoduše stačí nastříkat a není třeba roztírat (obzvláště vhodný pro aplikaci na silně ochlupené tělesné partie a pokožku hlavy). Unikátní ochranný komplex UVA-UVB+IR-A. Neobsahuje konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG). Rychlá aplikace pokud spěcháte a nebo upřednostňujete lehčí než-li krémové složení. Sprej nezanechává žádný mastný filtr, dermatologicky testovaný, voděodolný, bez mikroplastů.

Parametry

EAN
4011548009857
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Sprej
Velikost balení
150 ml
Určeno pro
Dospělé

Specifické reference

Před sluněním aplikujte dostatečné silnou vrstvu a nechte vstřebat.Příliš malá vrstva snižuje ochranný účinek. Aplikujte pravidelně, abybyl zachován ochranný účinek, zejména po koupání, vysoušeníručníkem a při pocení. Batolata a malé děti nevystavujte přímýmslunečním paprskům. Na ochranu před sluncem používejteoblečení a přípravky s vysokým ochranným faktorem. Ani produktys vysokým SPF neposkytují kompletní ochranu. Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Nadměrné slunění představujevážné zdravotní riziko. Vyvarujte se kontaktu s očima.

LADIVAL SPORT OF 20 sprej...

272,00 Kč