0

Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí

Doplněk stravy s obsahem probiotických kultur pro normální činnost střev. Dodává tělu potřebný příjem vlákniny, aby byl zajištěn pravidelný pohyb stolice ve střevech.
Více informací
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí

Lepicol Pro zdravá střeva s patentově chráněnými probiotickými kmeny firmy Protexin. Obsahuje 5 kmenů živých kultur, vlákninu psyllium a prebiotickou vlákninu inulín. Psyllium podporuje normální funkci střev, zajišťuje pohyb nestrávených zbytků potravy v trávicím ústrojí. Živé kultury se vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka. Prebiotika podporují život probiotických bakterií. Neobsahuje umělé ingredience a cukr. Přípravek obsahuje stopová množství sóji a mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovou intolerancí Je možné ho užívat dlouhodobě.

Parametry

EAN
8594186900039
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
180 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 12 let
Režim výdeje
Doplněk stravy
Bez lepku
Ano

Specifické reference

Užívejte cca 10 minut před jídlem. Pro dospělé 5-8 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Pro děti 2-5 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou. Doporučení: Začátek s nižší dávkou a postupné zvýšení dle individuální potřby.

Lepicol kapsle pro zdravá...

258,00 Kč