0

Clotrimazol AL 1% krém 50g

Clotrimazol AL krém je širokospektré antimykotikum , přípravek určený k léčbě mykotických /plísňových či kvasinkových/ infekcí, a některých bakterii k použití u dospělých a dětí od 2 let.
Více informací
Skladem
134,00 Kč Vč. DPH

(2,68 Kč g)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Clotrimazol AL 1% krém 50g

Přípravek Clotrimazol AL se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi, některými bakteriemi a některými houbami. Přípravek je možno používat k léčbě meziprstových plísňových onemocnění, zánětu nehtového lůžka, plísňových chorob nehtové ploténky. K léčbě plísňového onemocnění, které se projevuje, začervenáním, svěděním, olupováním kůže v místech snadné zapářky, mezi prsty v oblasti třísel, stejně tak při léčbě zánětu zevních rodidel u žen a zánětu žaludu pohlavního údu u mužů. Nicméně, před použitím u dětí či dospívajících se poraďte s lékařem.

Parametry

SUKL název
CLOTRIMAZOL AL 10MG/G CRM 50G
SUKL kód
0253364
EAN
4011548035412
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Krém
Velikost balení
50 g
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
2 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antimycotica (lokální i celková)

Kožní kvasinkové infekce:

  • Pokud lékař neurčí jinak, nanáší se přípravek Clotrimazol AL 2 -3 x denně na postižená místa v tenké vrstvě (obvykle postačí asi půl centimetru krému na plochu o velikosti dlaně).

Zánět zevních rodidel u ženy a zánět žaludu pohlavního údu u muže:

  • Pokud lékař neurčí jinak, nanáší se přípravek Clotrimazol AL 2- až 3krát denně na postižená místa v tenké vrstvě (obvykle postačí asi půl centimetru krému na plochu o velikosti dlaně). U žen se krém nanáší na oblast zevních rodidel až ke konečníku, u mužů na kůži žaludu a předkožku.
  • Léčivá látka: clotrimazolum.
  • Pomocné látky: sorbitan-stearát, polysorbát 60, umělá vorvaňovina, cetylstearylalkohol, benzylalkohol, oktyldodekanol, čištěná voda.

Clotrimazol AL 1% krém 50g

134,00 Kč