0

LEROS Šalvěj 20x1.5 g

Bylinný čaj ze šalvěje na podporu přirozené imunity, odolnosti dýchacích cest a přispívající k hormonální rovnováze. Šalvěj je výrazně aromatická bylinka, používá se také v kuchyni jako koření. Vůně šalvějového čaje je kořenitá a nahořklá stejně jako jeho chuť. Nálev má krásnou zlatozelenou barvu.
Více informací
LEROS
Skladem
51,00 Kč Vč. DPH

(1,70 Kč g)

Počet
- +

LEROS Šalvěj 20x1.5 g

Bylinný čaj z natě šalvěje podporuje obranyschopnost organismu, normální funkci dýchacího systému i dobré trávení. Navíc přispívá k hormonální rovnováze a přináší ženám komfort v období před menstruací a v jejím průběhu i během menopauzy. Lidová tradice považovala šalvěj za královnu mezi léčivými bylinami, i proto staré rčení říká: „Jak může člověk umřít, když v zahradě roste šalvěj?“
LEROS

Parametry

EAN
8594740106532
Léková forma
Nálevcové sáčky
Velikost balení
30 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10–15 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Dospělí 2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.
Nať šalvěje lékařské (Salviae herba) 100 %.
Není určeno pro děti, pro těhotné a kojící ženy. U citlivých osob možnost alergických reakcí. Neužívat dlouhodobě. Nepoužívejte při přecitlivělosti na šalvěj. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Šalvěj 20x1.5 g

51,00 Kč