0

LEROS Řepík 20x1.5 g

Bylinný čaj přispívající k normální funkci jater, žlučníku i dýchacích cest. Žluté kvítky řepíku i jeho nať mají výraznou kořennou vůni. Řepíkový čaj vás překvapí svěží zelenou barvou a výraznou nahořklou chutí.
Více informací
LEROS
Skladem
55,00 Kč Vč. DPH

(1,83 Kč g)

Počet
- +

LEROS Řepík 20x1.5 g

Bylinný čaj z řepíku podporuje činnost trávicí soustavy i normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udržet normální stav pokožky. Řepík lékařský byl používán v magii a léčení již od starověku. Podle pověsti dokonce zachránil život pontskému králi Mithridatu VI. při onemocnění jater. Přestože je řepík nenápadná rostlina, lidové léčitelství ho pro jeho účinky nazývalo králem bylin.
LEROS

Parametry

EAN
8594740106525
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
30 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml), vyluhujte v přikryté nádobě 10–15 minut. Čaj pijte teplý. Připravuje se vždy čerstvý. Dospělí 2-3 šálky teplého nálevu denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Nať řepíku lékařského (Agrimoniae herba) 100 %.
Výrobek není určen pro děti. U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na řepík. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Použití: Bylinný čaj přispívající k normální funkci jater, žlučníku i dýchacích cest. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

LEROS Řepík 20x1.5 g

55,00 Kč