0

COLFARM Opticol Total 30 tablet

Opticol Total obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy C, E a B2, selen a zinek na podporu dobrého zraku. Přípravek je obohacen o rybí olej, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin. Obsahuje také vysokou dávku luteinu a zeaxanthinu odvozeného z extraktu aksamitníku vzpřímeného. Karotenoidy tělo nedokáže samo vytvořit, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina klesá.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
205,00 Kč Vč. DPH

(6,83 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Opticol Total 30 tablet

Extrakt z borůvek napomáhá normálnímu stavu zraku a správné činnosti cévní soustavy.Extrakt z jadérek révy vinné udržuje v normálním stavu cévy a kapiláry a přirozeně chrání před účinky volných radikálů.Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, orgánu oka zodpovědného za ostré vidění.Omega 3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy, DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).Zinek pomáhá udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.Selen, měď, zinek, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.Extrakt z kůry borovice středomořské příznivě ovlivňuje krevní mikrocirkulaci a působí jako antioxidant.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643423696
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694999
4694999
1 tableta 1x denně
Celulóza, extrakt z borůvek, extrakt z aksamitníku, extrakt z révy vinné, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, rutin, hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z kůry borovice středomořské, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, mikrozapouzdřený rybí olej (obsahující EPA, DHA a kukuřičný škrob), oxid titaničitý, selohvita C (uhličitan vápenatý, selenan sodný IV), oxid křemičitý, glukonát měďnatý, polyethylenglykol, riboflavin, polyvinylpyrrolidon, křemičitan draselno-hlinitý, karmín, lakovaná modř V, mastné kyseliny.

COLFARM Opticol Total 30...

205,00 Kč