0

SWISSMEDICUS Koňská mast hřejivá forte 250 ml

Přípravek je vhodný k masáži při namožených zádech a kloubech, před fyzickou zátěží. Obsahuje dvojnásobný podíl základních složek.
Více informací
SwissMedicus
Skladem
234,00 Kč Vč. DPH

(0,94 Kč ml)

Počet
- +

SWISSMEDICUS Koňská mast hřejivá forte 250 ml

Koňská Mast® forte hřejivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je i plod a květ kaštanu koňského, který se osvědčil i v boji s křečovými žilami. Kaštan koňský má výrazný protizánětlivý a hojivý účinek. Kaštan koňský má výrazný protizánětlivý a hojivý účinek. Mast můžete vyzkoušet také jako preventivní přípravek před fyzickou zátěží a sportem. Prohřeje pohybový aparát, který pak bude zátěž lépe snášet.
SwissMedicus

Parametry

EAN
7640133070469
Cesta podání
Kožní
Léková forma
Mast
Velikost balení
250 ml
Režim výdeje
Kosmetika
Výrobce
Herbamedicus, s.r.o.
Na čistou pokožku určeného místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.
Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Chilli extrakt, Kosodřevina, Skořice, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Vřes obecný, Rybíz černý.

SWISSMEDICUS Koňská mast...

234,00 Kč