0

LEROS Krásná a štíhlá jako proutek 3x20x1.5 g

Bylinné směsi napomáhající Vašemu tělu zbavit se škodlivých látek, nadbytečné vody a pomoci získat Vašemu tělu a pokožce vitalitu i krásu.
Více informací
LEROS
Skladem
178,00 Kč Vč. DPH

(1,98 Kč g)

Počet
- +

LEROS Krásná a štíhlá jako proutek 3x20x1.5 g

DOBRÉ BYTÍ DETOX Bylinná směs s vilcacorou a kopřivou, které podpoří Váš imunitní systém. Smetanka, máta a skořice přispějí ke správnému trávení a kopřiva s vřesem k plynulému vylučování škodlivých látek z těla. Vilcacora je dřevnatá liána, která pochází z amazonských deštných pralesů, tamní indiáni ji uctívali pro její léčivé vlastnosti. Ve vůni čaje dominuje příjemná kořeněná skořice. Barva čaje vyniká zlatavými a červenými tóny, které dodává přídavek rooibosu. Chuť čaje není příliš výrazná, ucítíte v ní hlavně rooibos doplněný kopřivou a jemnou svěžestí vřesu.DOBRÉ BYTÍ ŠTÍHLÁ LINIE Bylinná směs se zeleným čajem a černým čajem PhuEr, které mají antioxidační účinky, chrání buňky těla před stresem a přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti. Účinná kombinace břízy a máty má pozitivní vliv na trávení. Kopřiva a maté zase zajišťují vylučování přebytečné vody z organismu. Silnou a výrazně zemitou chuť směsi černého a zeleného čaje si s ničím nespletete. Aroma odlehčuje a osvěžuje máta peprná a energii Vám dodá maté, tedy lístky cesmíny paraguayské.DOBRÉ BYTÍ HLADKÉ POZADÍ Bylinná směs, která podporuje činnost lymfatického systému, vylučování vody z organismu a přispívá k vitalitě a svěžímu vzhledu pokožky. Svízel přítula, nenápadná bylinka považovaná často za plevel, má antioxidační schopnost a podporuje činnost lymfatického systému. Kopřiva napomáhá vylučování vody z organismu a vřes je známý od nepaměti pro své pročišťující účinky. V kombinaci se cvičením a vyváženou stravou vám tento čaj pomůže získat vysněné sametově hladké pozadí. Čaj s výraznou bylinkovou chutí, v němž hořčinu vřesu a trávovou chuť kopřivy vyvažuje sladkost skořicové kůry.
LEROS

Parametry

EAN
8594740530320
Léková forma
Nálevové sáčky
Velikost balení
90 g
Režim výdeje
Čaje a rostlinné přípravky
Výrobce
LEROS
1 čajový sáček přelijte vařící vodou (250 ml) a po 5–10 minutách vyluhování v přikryté nádobě vyjměte. Připravuje se vždy čerstvý.

LEROS Krásná a štíhlá jako...

178,00 Kč