0

Parodontax Kompletní Ochrana Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Pasta pro péči o dásně se sklony ke krvácení. Při pravidelném užívání předchází krvácivosti dásní, krvácivost zastavuje a pomáhá udržet zdravější dásně. Pasta zanechává extra svěží a čistý pocit v ústech. 8 benefitů pro zdravější dásně a zuby, aktivní látky, rostlinné výtažky, fluorid sodný, specializovaná zubní pasta cílí nejen na sílu zubů, ale i na zdraví Vašich dásní.
Více informací
PARODONTAX
Skladem
109,00 Kč Vč. DPH

(1,45 Kč ml)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Parodontax Kompletní Ochrana Extra Fresh zubní pasta 75 ml

PARODONTAX Kompletní Ochrana Extra Fresh je zubní pasta s obsahem minerálů a extraktů z rostlin které pomáhají při krvácivosti dásní. Při pravidelném používání se krvácení omezí či úplně zastaví, dásně se zklidní a znovu přilnou. Obsahuje Extra Fresh složku, přináší a udržuje pocit svěžosti a čistoty v ústech. 8 benefitů pro zdravější dásně a zuby, aktivní látky, rostlinné výtažky,fluorid sodný, specializovaná zubní pasta cílí nejen na sílu zubů, ale i na zdraví Vašich dásní. Je vhodná pro děti od 12 let a pro dospělé
PARODONTAX

Parametry

EAN
5054563040596
Cesta podání
Na zuby
Léková forma
zubní pasta
Velikost balení
75 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
od 12 let

Specifické reference

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. Obsahuje fluorid sodný 0,31% w/w (1400 ppm F).

Parodontax Kompletní...

109,00 Kč