0

NUROFEN Pro děti Jahoda 200 ml

Suspenze pro děti již od 3 měsíců. Rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti. Obsahuje dávkovací stříkačku pro snadné a přesné dávkování. Výhodné rodinné balení.Obsahuje ibuprofen. Přípravek má jahodovou příchuť.
Více informací
Nurofen
Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

NUROFEN Pro děti Jahoda 200 ml

Nurofen pro děti 4% Jahoda je určen pro děti od 6 do 12 let. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě horečky a bolesti, jako je bolest hlavy, zubů, bolesti při zhmoždění. Lze jej použít i při bolesti po očkování. Snižuje případnou horečku. Obsahuje Ibuprofen, má jahodovou příchuť.
Nurofen

Parametry

SUKL název
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 20MG/ML POR SUS 200 ML II
SUKL kód
0237378
EAN
5000158067356
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Suspenze
Velikost balení
200 ml
Určeno pro
Dospělé a děti
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (354.9k)

Při horečce (kromě horečky po očkování) a jiných bolestivých stavech podávejte sirup v dávce 20 – 30 mg/kg hmotnosti během 24 hodin v rozdělených dávkách. Celkovou denní dávku rozdělíte do 3 až 4 dílčích dávek a zachováte odstup mezi jednotlivými dávkami 6 hodin.

Doporučení dávkování podle věku dítěte

3 – 12 měsíců

2,5 ml suspenze

3x denně

1 – 2 roky

2,5 ml suspenze

3x – 4x denně

3 – 7 let

5 ml suspenze

3x – 4x denně

8 - 12 let

5 ml - 10 ml suspenze

3x – 4x denně

Pokud se do 24 hodin (v případě kojenců ve věku 3 – 5 měsíců) nebo do 3 dnů (v případě dětí od 6 měsíců a dospívajících) nebude Vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, neprodleně navštivte lékaře. Při horečce vzniklé po očkování u dětí od 3 do 6 měsíců podejte 2,5 ml sirupu (suspenze). Pokud horečka neklesá, můžete po 6 hodinách podat dalších 2,5 ml sirupu. Nepodávejte více než 2 x 2,5 ml sirupu během 24 hodin. Neklesne-li horečka ani po druhé dávce, další dávku již nepodávejte a o dalším postupu se poraďte s lékařem.

Léčivou látkou je ibuprofen (1 ml perorální suspenze obsahuje 20 mg ibuprofenu).

Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, chlorid sodný, sodná sůl sacharinu, domifenium-bromid, polysorbát 80, roztok maltitolu (E 965), xanthanová klovatina, jahodové aroma, glycerol, čištěná voda.

NUROFEN Pro děti Jahoda 200 ml

208,00 Kč