0

NUROFEN Junior Pomeranč 100 mg x 12 žvýkacích měkkých tobolek

Léčivý přípravek ve formě žvýkacích tobolek, rychle a účině tlumí bolest, zmírňuje příznaky chřipky a nachlazení . Obsahuje ibuprofenPro děti od 7 do 12 let.
Více informací
Nurofen
Skladem
176,00 Kč Vč. DPH
127,00 Kč Vč. DPH

(10,58 Kč ks)

Nakupte za 499,- Kč a získáte dopravu zdarma!
Počet
- +

NUROFEN Junior Pomeranč 100 mg x 12 žvýkacích měkkých tobolek

Nurofen Junior, žvýkací měkké tobolky poskytují účinnou úlevu od bolesti a horečky, bez nutnosti zapíjení tekutinou.Jedinečná léková forma, oblíbená u dětí. Určené pro děti od 7 let.Obsahuje ibuprofen. Příchuť pomeranč, 12 kusů tobolek v balení.
Nurofen

Parametry

SUKL název
NUROFEN JUNIOR POMERANČ 100MG CPS MDM 12
SUKL kód
0239752
EAN
5000158107038
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety žvýkací
Velikost balení
12 ks
Určeno pro
Dospělé a děti
Věk od
Od 7 let
Režim výdeje
Registrovaný léčivý přípravek
Indikační skupina
Analgetica, antipyretica

Specifické reference

Příbalová informace
Ke stažení (256.68k)

Děti ve věku 7-9 let (20-29 kg) užívají 2 tobolky dle potřeby, přibližně každých 6-8 hodin, maximálně 6 tobolek za den. Děti ve věku 10-12 let (30-40 kg) užívají 3 tobolky dle potřeby, přibližně každých 6-8 hodin, maximálně 9 tobolek za den. Tobolky je třeba rozžvýkat a pak polknout. Není nutné je zapíjet tekutinou. Přípravek je určen ke krátkodobému užívání. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 dny.

Léčivou látkou je ibuprofenum 100 mg v jedné žvýkací tobolce.

Pomocné látky jsou želatina, čištěná voda, tekutá glukóza, sacharóza, kyselina fumarová (E297), sukralóza, bezvodá kyselina citronová (E330), draselná sůl acesulfamu (E950), dihydrát dinatrium-edetátu, glycerol, pomerančové aroma, červený oxid železitý (E172), žlutý oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171), propylenglykol, hypromelosa 2910/3 (E464).

Látky použité při výrobě jsou střední nasycené triacylglyceroly, sójový lecithin, kyselina stearová.

NUROFEN Junior Pomeranč 100...

176,00 Kč 127,00 Kč