0

MOVIT Probiotika EXTRA STRONG 90 veganských kapslí

MOVit Probiotika EXTRA STRONG obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.
Více informací
MOVit Energy
Brzy skladem
397,00 Kč Vč. DPH

(4,41 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

MOVIT Probiotika EXTRA STRONG 90 veganských kapslí

Probiotické (přátelské) bakterie jsou nezbytnou součástí našich střev a označujeme je jako střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra zásadním způsobem ovlivňuje imunitu, podílí se na zažívání a trávení, napomáhá vyrábět vitamin B12 a vitamin K a představuje přirozenou bariéru vůči patogenním mikroorganismům způsobujícím infekce. Až 22 miliard CFU v denní dávce. Široké spektrum 11 ověřených a přesně specifikovaných kmenů přátelských bakterií. Vhodné při a po užívání antibiotik. Doporučené při cestování a změně stravy. K doplnění střevní mikroflóry. Pro dospělé a děti od 3 let, vhodný i pro těhotné a kojící ženy.
MOVit Energy

Parametry

EAN
8594202101266
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Kapsle
Velikost balení
90 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
4836731
4836731
1–2 kapsle denně při jídle. Mikroorganismy jsou schopné přežít různé podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, pokud jsou užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou nebo džusem.Pokud nejste vy nebo vaše dítě schopni kapsli polknout, lze ji otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.
Probiotický komplex, kyselina L-askorbová, inulin, HPMC kapsle.

MOVIT Probiotika EXTRA...

397,00 Kč