0

COLFARM Max Multivitamin 30 tablet

Colfarm MAX Multivitamin obsahuje kombinaci 20 vitaminů a minerálů obohacených o extrakty z kořene ženšenu a maky pro podporu vitality a celkového zdraví.
Více informací
Colfarm
Brzy skladem
85,00 Kč Vč. DPH

(2,83 Kč ks)

Počet
- +

Produkt ještě není dostupný

Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

COLFARM Max Multivitamin 30 tablet

Colfarm MAX Multivitamin obsahuje vyváženou kombinaci vitaminů a minerálů se ženšenem a extraktem z kořene z maky pro tělesné a duševní zdraví. Účinné látky podporují Vaši imunitu a vitalitu. Vitaminy skupiny B pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Zdravou imunitu podporují vitaminy A, C, D, B6 spolu se zinkem a selenem. Ženšen přispívá k odolnosti organismu vůči stresu.
Colfarm

Parametry

EAN
8595643423634
Cesta podání
Perorální
Léková forma
Tablety
Velikost balení
30 ks
Režim výdeje
Doplněk stravy
Výrobce
Colfarm
4694957
4694957
1 tableta 1x denně po jídle
Uhličitan hořečnatý, celulóza, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, amid kyseliny nikotinové, hydroxypropylmethylcelulóza, hořečnaté soli mastných kyselin, fumarát železnatý (II), extrakt z maky, extrakt z kořene ženšenu, glukonát měďnatý (II), D-pantothenát vápenatý, seleničitan sodný (IV), retinol acetát, oxid křemičitý, oxidy a hydroxidy železa, kyanokobalamin, riboflavin, cholekalciferol, betakaroten, polyvinylpyrrolidon, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, polyethylenglykol, arabská guma, fylochinon, jodid draselný, D-biotin, oxid titaničitý.

COLFARM Max Multivitamin 30...

85,00 Kč